Doprava - servis - Jaromír Dvořák

Noskov 27, 391 43 Mladá Vožice, tel./fax: 381 215 772, e-mail: dvorak@autodoprava.com

Autobusová doprava po celé České republice i do zahraničí
Kontakt

DOPRAVA - SERVIS
Jaromír Dvořák

sídlo firmy:
Noskov 27, 391 43 Mladá Vožice
 


servis:
Voračického předměstí 211, 391 43 Mladá Vožice


tel./fax: 381 215 772 
mobil: 602 152 537

e-mail: dvorak.noskov@seznam.cz

Úvod -> Autobusová doprava

Autobusová doprava je spolehlivá a flexibilní

Autobusová doprava patří mezi oblíbené způsoby přepravy především díky možnosti vyhovět individuálním požadavkům ohledně počtu pasažérů, plánování tras, nástupních a výstupních míst i díky zajištění maximálního komfortu. Moderní autobusy jsou pohodlnými dopravními prostředky, které vás spolehlivě a bezpečně přepraví na krátkých i dlouhých trasách.

Autobusy pro pravidelnou i jednorázovou přepravu

Hledáte-li spolehlivou přepravní společnost s velkými zkušenostmi s autobusovou dopravou, obraťte se s důvěrou na firmu Jaromír Dvořák – Doprava – Servis se sídlem v Noskově u Mladé Vožice. Zajišťujeme pravidelnou i jednorázovou autobusovou dopravu na území České republiky i na trasách po celé Evropě. Našim klientům, především z Tábora, Pelhřimova, Benešova, Vlašimi a okolí, poskytujeme služby v oblasti veřejné linkové dopravy, autobusové přepravy zaměstnanců, organizujeme kyvadlovou autobusovou dopravu, zajišťujeme autobusy pro zájezdy a skupinové akce i pro cestovní kanceláře nebo školní a zájmové kolektivy. Díky vybavení autobusů tažným zařízením a skříní na lyže můžeme nabídnout dopravu na lyžařské pobyty a další sportovní akce. Součástí našich služeb je rovněž servis autobusů a mikrobusů.

Moderní vozový park a zkušení řidiči

Společnost Jaromír Dvořák má k dispozici rozsáhlý vozový park čítající jak zájezdové autobusy s kapacitou 52 až 64 cestujících, tak menší vozidla – mikrobusy pro 9 až 25 osob. Vozový park udržujeme v bezvadném technickém stavu a průběžně jej doplňujeme o nová vozidla tak, aby naši cestující byli spokojeni jak z hlediska pohodlí při cestování, tak co se týká bezpečnosti přepravy. Autobusy jsou moderně vybavené a mají bezpečnostní pásy na všech sedadlech. Splňují emisní normu Euro V, která umožňuje volný vjezd do emisních zón, platných v řadě evropských metropolí (Londýn, Berlín, Mnichov, Kodaň apod.). Naši zkušení a spolehliví řidiči jsou zárukou klidné a bezpečné jízdy.

Novinky

verze stránek pro tisk

připravili jsme pro Vás:

den otevřených dverých/prodejně výstavní akci ve spolupráci s VDL Bus&Coach

akce bude probíhat dne 15.-16.4.2019 v prostorách našeho servisu

logo

stále modernizujeme

vozový park

  

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies