Doprava - servis - Jaromír Dvořák

Noskov 27, 391 43 Mladá Vožice, tel./fax: 381 215 772, e-mail: dvorak@autodoprava.com

Autobusová doprava po celé České republice i do zahraničí
Kontakt

DOPRAVA - SERVIS
Jaromír Dvořák

sídlo firmy:
Noskov 27, 391 43 Mladá Vožice
 


servis:
Voračického předměstí 211, 391 43 Mladá Vožice


tel./fax: 381 215 772 
mobil: 602 152 537

e-mail: dvorak.noskov@seznam.cz

Úvod -> Zájezdová doprava

Zájezdová doprava autobusem

Autobusové zájezdy se těší velkému zájmu během celého roku – ať už jde o letní či zimní dovolenou, atraktivní eurovíkendy či víkendové akce nebo jednodenní zájezdy za poznáváním památek či přírodních krás. Společnost Jaromír Dvořák – Doprava – Servis nabízí na Táborsku, Pelhřimovsku, Vlašimsku, Benešovsku a okolí autobusovou dopravu pro skupinové zájezdy. Jsme připraveni vyhovět individuálním požadavkům jednorázových zájezdů i klientům z řad cestovních kanceláří, škol, zájmových organizací, úřadů i firem na pravidelnou spolupráci v oblasti zájezdové autobusové přepravy.

Autobusová přeprava na tuzemské i zahraniční zájezdy

Nabízíme zájezdovou autobusovou dopravu moderními zájezdovými autobusy s kapacitou 50 až 60 osob i dopravu pro menší kolektivy našimi mikrobusy. S autobusovou dopravou na zájezdy v tuzemsku i v ostatních evropských zemích máme dlouhodobé zkušenosti. Garantujeme kvalitní, spolehlivou a bezpečnost dopravu pohodlnými vozidly v bezvadném technickém stavu, se zkušenými a vstřícnými řidiči. Naše vozy splňují emisní normu Euro V, potřebnou pro povolení vjezdu do emisních zón v řadě evropských velkoměst. Rádi vyjedeme vstříc vašim požadavkům a zajistíme vám autobusy pro vámi organizovaný zájezd.

Zajistíme dopravu na autobusový zájezd pro:

  • firemní a školní kolektivy
  • sportovní a zájmové kolektivy
  • cestovní kanceláře
  • rodinné a přátelské kolektivy

Lyžařské autobusové zájezdy do Rakouska a Itálie

Společnost Jaromír Dvořák každoročně nabízí lyžařské autobusové zájezdy do Rakouska a Itálie. Pojeďte s námi na víkendový zájezd do oblasti západního Dachsteinu v Rakousku nebo na týdenní zájezd do italského střediska Aprica. Vyberte si z nabízených termínů nebo si s námi domluvte individuální autobusový zájezd. Více v sekcích Víkendové lyžování v Rakousku a Lyžování v italské Aprice.

Novinky

verze stránek pro tisk

VDL futura 2 

euro 6

r.v.2015

55 +1místo

  

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies