Doprava - servis - Jaromír Dvořák

Noskov 27, 391 43 Mladá Vožice, tel./fax: 381 215 772, e-mail: dvorak@autodoprava.com

Autobusová doprava po celé České republice i do zahraničí
Kontakt

DOPRAVA - SERVIS
Jaromír Dvořák

sídlo firmy:
Noskov 27, 391 43 Mladá Vožice
 


servis:
Voračického předměstí 211, 391 43 Mladá Vožice


tel./fax: 381 215 772 
mobil: 602 152 537

e-mail: dvorak.noskov@seznam.cz

Úvod -> Servis

Opravy autobusů Bova

Autobusová společnost Jaromír Dvořák zajišťuje dopravu moderními autobusy, ale provádí také jejich opravy a odborný servis. Specializujeme se na opravy autobusů značky Bova, VDL (Futura, Magiq aj.) včetně diagnostiky, ale jsme schopni opravit i jiné značky autobusů. Autobusy Bova patří mezi nejoblíbenější značky autobusů vůbec. Dopravci i cestující jsou s nimi maximálně spokojeni. V našem vozovém parku jsou vozy Bova,  VDL, Škoda i Renault.

Naše autobusová firma má s autobusy dlouholeté zkušenosti. Sídlíme jižně od Prahy v obci Noskov. Působíme v oblasti Tábor – Příbram – Benešov – Pelhřimov – Jindřichův Hradec. Chcete-li si nechat opravit autobus či nákladní vozidlo, kontaktujte nás!

Servis a opravy autobusů i nákladních vozidel

Nabízíme vám pravidelný i jednorázový servis nejen autobusů, ale i nákladních vozidel. Zajišťujeme i nonstop výjezdní vozidlo k místu poruchy.  Zavolejte nám nebo rovnou přijeďte. Ať už máte jakékoliv poruchy na jakékoliv značce autobusu či nákladního vozu, pokusíme vše opravit. Máme plně vybavenou dílnu a zaměstnáváme zkušené automechaniky, kteří rozumí i jiným značkám autobusů než je Bova. Spoustu náhradních dílů máme skladem, případně nové díly po dohodě s vámi objednáme. Jednáme férově a dodržujeme dohodnuté termíny. Rádi a ochotně vám také poradíme.

Servisní hala

V hale jsou čtyři servisní stání o délce 18m, z toho dvakrát vybavené servisním kanálem a jedno stání se zdvyhacími sloupy. Dále zde máme jedno krátké stání na menší vozy (minibusy, osobní vozy). Také se v hale nachází zázemí kanceláří a šatny.


Autobusová doprava

Kromě oprav autobusů a nákladních vozidel zajišťujeme také autobusovou dopravu v různých formách. Náš vozový park čítá více než 10 autobusů. Zajišťujeme kyvadlovou dopravu, firemní autobusové linky pro zaměstnance, organizované zájezdy, jednorázové cesty autobusem i nepravidelnou či příležitostnou dopravu. To vše v rámci České republiky, na Slovensku, ale také po celé Evropě. Naše moderní autobusy splňují i náročná kritéria a emisní normy euro 5 a euro 6, takže vás můžeme zavést i do emisních zón, které jsou v některých velkých evropských městech.

Kontaktujte nás, těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!

 

ukázky prací

před opravou                    po opravě
  

 

 

Novinky

verze stránek pro tisk

připravili jsme pro Vás:

den otevřených dverých/prodejně výstavní akci ve spolupráci s VDL Bus&Coach

akce bude probíhat dne 15.-16.4.2019 v prostorách našeho servisu

logo

stále modernizujeme

vozový park

  

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies